Pakiet Bezpieczny Klient

Home / Pakiet Bezpieczny Klient

Pakiet Bezpieczny Klient

Pakiet Bezpieczny Klient

Biuro Nieruchomości HANNA!!! działając na Trójmiejskim rynku od prawie 30 lat, szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo Stron transakcji. Aktualna  sytuacja  z jaką  mamy do czynienia w Polsce oraz na całym świecie wymusza dostosowanie oraz usprawnienie formy w jakiej oferujemy nasze usługi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak również potrzebom naszych klientów i kontrahentów, z którymi współpracujemy uprzejmie informujemy, że nasze biuro pozostaje otwarte. Stosując się jednak do zaleceń władz państwowych, w miarę możliwości zapraszamy naszych klientów do kontaktu oraz korzystania z rozwiązań online.

W ramach pakietu Bezpieczny Klient przygotowaliśmy dla Państwa szereg rozwiązań, ograniczających potrzebę spotkań osobistych z naszymi pracownikami poprzez:

WIRTUALNE PREZENTACJE  LIVE/ONLINE – wykorzystując nowoczesne technologie video rozmów, oferujemy Państwu transmisje wysokiej jakości zapewniające możliwość szczegółowego zapoznania się z nieruchomością bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Państwa terminie.

NIŻSZE PROWIZJE – każdy kto dokona zgłoszenia swojej oferty w naszym biurze w terminie do dnia 31.05.2020 roku może liczyć na atrakcyjne warunki prowizyjne i obniżenie prowizji do nawet 50%.

DOKUMENTACJA ONLINE – umożliwiamy Państwu podpisanie wszelkie rodzaju umów takich jak umowy przedwstępne, umowy najmu, umowy pośrednictwa oraz innych niezbędnych dokumentów w formie elektronicznej lub za pomocą dedykowanej firmy kurierskiej.

WYSOKIE STANDARDY OCHRONY SANITARNEJ – wszyscy pracownicy naszej firmy zostali zaopatrzeni w środki ochrony sanitarnej (maski, płyny dezynfekcyjne). Na bieżąco śledzimy wszelkie zalecenia służb sanitarnych. Agenci naszej firmy zostali przeszkoleni celem zachowania wysokich standardów sanitarnych oraz prowadzenia prezentacji w sposób bezkontaktowy.