HANNA !!! Nieruchomości – od 1991 roku – Sprzedaż, Kupno, Wynajem, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Szybko i bezpiecznie sprzedamy Twoją nieruchomość.

Zaufaj naszemu 34-letniemu doświadczeniu w Trójmieście

Mieszkania

Działki

Lokale i obiekty

Gdańsk Morena Myśliwska Park Mieszkanie – Wynajem
Ulica: MYŚLIWSKA
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: HA015840
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 3
Gdańsk Morena Myśliwska Park
Cena m2 81.25 PLN
Ulica: MYŚLIWSKA
Powierzchnia 32.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 2 600 PLN
Banino Osiedle Królewskie Dom bliźniak – Sprzedaż
Ulica: Potokowa
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: HA015837
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Banino Osiedle Królewskie
Cena m2 7448.28 PLN
Ulica: Potokowa
Powierzchnia 145.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 080 000 PLN
Gdańsk Letnica Mieszkanie – Wynajem
Ulica: Starowiejska
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: HA015836
Pokoje: 1
Piętro: 5 / 17
Gdańsk Letnica
Cena m2 84.38 PLN
Ulica: Starowiejska
Powierzchnia 32.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 2 700 PLN
Gdańsk Wrzeszcz Lokal handlowy, sklep – Sprzedaż
Ulica: Waryńskiego Ludwika
Lokal handlowy, sklep Sprzedaż
Oferta nr: HA015835
Piętro: 0 / 3
Gdańsk Wrzeszcz
Cena m2 12680.85 PLN
Ulica: Waryńskiego Ludwika
Powierzchnia 23.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 298 000 PLN
Gdynia Śródmieście Lokal użytkowy – Sprzedaż
Ulica: Abrahama Antoniego
Lokal użytkowy Sprzedaż
Oferta nr: HA015834
Piętro: 0 / 3
Gdynia Śródmieście
Cena m2 15600.00 PLN
Ulica: Abrahama Antoniego
Powierzchnia 62.50 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 975 000 PLN
Gdańsk Orunia Górna – Gdańsk Południe Gdańsk Orunia Górna Mieszkanie – Wynajem
Ulica: Czirenberga Jana
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: HA015832
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Gdańsk Orunia Górna – Gdańsk Południe Gdańsk Orunia Górna
Cena m2 39.68 PLN
Ulica: Czirenberga Jana
Powierzchnia 63.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 2 500 PLN